Anmäl dig för att få vårt nyhetsbrev

Innehåller produktnyheter och annat som är intressant i din bransch. Nyhetsbrevet skickas ungefär en gång per månad, och du kan enkelt avanmäla dig om du inte längre vill ha våra utskick.

Medarbetare

Här är teamet - kontakta oss gärna! För generell kontaktinformation se vår kontaktsida.

Anneli Söderholm

Administration

Test & Mät

Nyköping

Telefon: 0155-40 07 38

Mobil: 076-643 12 10

anneli.soderholm@instrumentcenter.se

Bo Schiller

Affärsområdeschef

Energi

Telefon: 08-594 632 29

Mobil: 072-071 72 76

bo.schiller@tillquist.com

Carl Norelid

Rådgivare affärsutveckling inom energi & elkraft

Rådgivare

Christian Wessman

Säljare

Maskinbyggare

Telefon: 08-594 632 28

Mobil: 072-071 70 88

christian.wessman@tillquist.com

Erik Landauf

Affärsområdeschef

Test & Mät

Nyköping

Telefon: 0155-40 07 31

Mobil: 070-673 06 48

erik.landauf@instrumentcenter.se

Erik Severin

Rådgivare energi & hållbar utveckling

Rådgivare

Eva Ellerud

Divisionschef Industri

Centrala funktioner

Telefon: 08-594 632 11

Mobil: 072-235 80 40

eva.ellerud@tillquist.com

Fredrik Arringe

Säljare

Test & Mät

Nyköping

Telefon: 0155-40 07 34

Mobil: 070-621 54 21

fredrik.arringe@instrumentcenter.se

Gunilla Fogelberg

Ekonomiassistent

Centrala funktioner

Telefon: 08-594 632 08

gunilla.fogelberg@tillquist.com

Jakob Levison

Säljare

Energilager

Telefon: 08-594 632 13

Mobil: 070-922 35 05

jakob.levison@tillquist.com

Jan Stenström

Teknisk support Energimätare

Energi

Telefon: 08-594 632 36

Mobil: 072-070 64 28

jan.stenstrom@tillquist.com

Jenny Krantz

Chef HR & Kommunikation

Centrala funktioner

Telefon: 08 594 632 45

Mobil: 072-071 04 98

jenny.krantz@tillquist.com

Johan Burman

Säljare

Test & Mät

Telefon: 0155-40 07 39

Mobil: 072-070 73 13

johan.burman@instrumentcenter.se

Johannes Moberg

Säljare

Kraftautomation

Telefon: 08-594 632 27

johannes.moberg@tillquist.com

Keijo Luiro

Säljare

Positionering

Mobil: +46 704 16 20 50

keijo.luiro@tillquist.com

Konrad Wozniak

Affärsområdeschef

Positionering

Mobil: +46 705 951 931

konrad.wozniak@tillquist.com

Maj-Britt Norio

Ekonomichef

Centrala funktioner

Telefon: 08-594 63 210

Mobil: 073-375 09 30

maj-britt.norio@tillquist.com

Manuel Santos

Affärsområdeschef

Kraftautomation

Telefon: 08-594 632 35

Mobil: 072-074 02 50

manuel.santos@tillquist.com

Marcus Thuresson

Kommersiellt stöd

Processautomation

Telefon: 08-594 632 18

Mobil: 072-077 78 77

marcus.thuresson@tillquist.com

Marcus Thuresson

VD

Centrala funktioner

Telefon: 08-594 632 18

Mobil: 072-077 78 77

marcus.thuresson@tillquist.com

Marika Lillieborg

Säljare

Energi

Telefon: 08-594 632 03

Mobil: 072-070 73 12

marika.lillieborg@tillquist.com

Martin Kvarnefalk

Innesäljare

Kraftautomation

Telefon: 08-594 632 15

martin.kvarnefalk@tillquist.com

Mattias Westermark

Innesäljare

Fotonik

Telefon: 08-594 632 40

Mobil: 070-890 85 00

mattias.westermark@tillquist.com

Mikael Bäckström

Affärsområdeschef

Maskinbyggare

Telefon: 08-594 632 02

Mobil: 072-071 98 32

mikael.backstrom@tillquist.com

Mikael Bäckström

Affärsområdeschef

Processautomation

Telefon: 08-594 632 02

Mobil: 072-071 98 32

mikael.backstrom@tillquist.com

Miroslav Pajic

Teknisk Projektledare

Energilager

Telefon: 08-594 632 25

Mobil: 072-071 07 25

miroslav.pajic@tillquist.com

Nader Tawbi

Exportsäljare

Kraftautomation

Telefon: 08-594 632 04

Mobil: 072-079 07 61

nader.tawbi@tillquist.com

Per Clementz

Produktutvecklingschef

Kraftautomation

Telefon: 08-594 632 17

Mobil: 070-654 36 16

per.clementz@tillquist.com

Per Pröjtz

Kalibrering

Test & Mät

Nyköping

Telefon: 0155-40 07 33

Mobil: 076-643 12 12

per.projtz@instrumentcenter.se

Peter Nicklasson

Innesäljare

Processautomation

Telefon: 08-594 632 31

Mobil: 070-544 71 76

peter.nicklasson@tillquist.com

Petter Samuelson

Rådgivare strategi & förändringsledning

Rådgivare

Pontus Bergström

Säljare

Maskinbyggare

Telefon: 08-594 632 30

Mobil: 072-071 93 35

pontus.bergstrom@tillquist.com

Ralf Söderström

Lager

Centrala funktioner

Telefon: 08-594 632 19

ralf.soderstrom@tillquist.com

Riaan Coetzee

Försäljningsingenjör

Fotonik

Telefon: 08-594 632 07

Mobil: 0720-709 123

riaan.coetzee@tillquist.com

Sara Fritzberg

Administration/Logistik

Test & Mät

Nyköping

Telefon: 0155-40 07 36

Mobil: 072-077 77 58

sara.fritzberg@instrumentcenter.se

Sara Ny

Ekonomiassistent

Centrala funktioner

Telefon: 08-594 632 33

Mobil: 072-070 72 86

sara.ny@tillquist.com

Serap Akbulut

Orderhantering

Maskinbyggare

Telefon: 08-594 632 21

serap.akbulut@tillquist.com

Stefan Andersson

Säljare

Processautomation

Telefon: 08-594 632 12

Mobil: 076-629 18 05

stefan.andersson@tillquist.com

Stefan Kjellberg

Säljare

Kraftautomation

Telefon: 08-594 632 14

Mobil: 073-274 83 93

stefan.kjellberg@tillquist.com

Stefan Kjellberg

Säljare

Energi

Telefon: 08-594 632 14

Mobil: 073-274 83 93

stefan.kjellberg@tillquist.com

Tommy Iveteg

Säljare & Affärsutveckling

Energi

Telefon: 08-594 632 06

Mobil: 073-274 40 38

tommy.iveteg@tillquist.com

Tommy Iveteg

Affärsområdeschef

Energilager

Telefon: 08-594 632 06

Mobil: 073-274 40 38

tommy.iveteg@tillquist.com

Torbjörn Björck

Kalibrering

Test & Mät

Nyköping

Telefon: 0155-40 07 37

Mobil: 070-563 78 95

torbjorn.bjorck@instrumentcenter.se

Urban Konradsson Botes

Affärsområdeschef

Fotonik

Telefon: 08-594 632 37

Mobil: 0720-799 377

urban.botes@tillquist.com

Vilhelm Törnebohm

Innesäljare

Maskinbyggare

Telefon: 08-594 632 09

vilhelm.tornebohm@tillquist.com